2018. augusztus 29. szerda

Keresés

Nyilatkozat

A Középnyugat-magyarországi Közlekedési Központ Zrt. hivatalos közleményeit csak és kizárólag a www.knykk.hu oldalon teszi közzé az interneten. Társaságunk a közösségi oldalakon nem regisztrált, nem hozott létre profilt a cég nevével. Így az ezeken az oldalakon megjelenő információk, üzenetek, válaszok, vélemények nem a Középnyugat-magyarországi Közlekedési Központ Zrt. hivatalos közleményei.

Elektronikus Értékesítési Rendszer

A+ R A-

Dunaújvárosi telepére keres autóvillamossági szerelőt a KNYKK Zrt.

A KNYKK Középnyugat-magyarországi Közlekedési Központ Zrt. autóvillamossági szerelőt keres dunaújvárosi telepére, kétműszakos munkarendbe. Határidő: augusztus 10.

fő feladatai: az autóbuszok villamossági berendezéseinek karbantartása és ellenőrzése.

Hibakeresés, megállapítás, elhárítás, diagnosztika.

elvárások: szakirányú képesítés, precíz munkavégzés, rugalmasság, önállóság

előnyt jelent: alkatrészismeret, C, D, E kategóriás jogosítvány, autóbuszok javításában szerzett tapasztalat

munkavégzés helye, munkarend: Dunaújváros, kétműszakos

várható juttatások:kiemelt bér megegyezés szerint, díjtalan autóbuszos utazás, kafeteria, önkéntes nyugdíjpénztár, munkaruha

fényképes szakmai önéletrajzát – a pozíció megjelölésével - a következő címek egyikére kérjük eljuttatni 2018. augusztus 10-ig: