2017. november 17. péntek

Keresés

Nyilatkozat

A Középnyugat-magyarországi Közlekedési Központ Zrt. hivatalos közleményeit csak és kizárólag a www.knykk.hu oldalon teszi közzé az interneten. Társaságunk a közösségi oldalakon nem regisztrált, nem hozott létre profilt a cég nevével. Így az ezeken az oldalakon megjelenő információk, üzenetek, válaszok, vélemények nem a Középnyugat-magyarországi Közlekedési Központ Zrt. hivatalos közleményei.

Elektronikus Értékesítési Rendszer

A+ R A-

Autószerelőt keres a KNYKK Zrt.

Kimagasló kereseti lehetőséggel keres autószerelőt a KNYKK Középnyugat-magyarországi Közlekedési Központ Zrt. tatabányai telephelyére, két műszakos munkarendbe.

Határidő: 2017. november 10.

Az autószerelő fő feladatai:

Az autóbuszok karbantartása, javítása és ellenőrzése.

Hibakeresés, megállapítás, elhárítás, diagnosztika.

Elvárások:

szakirányú képesítés, precíz munkavégzés, rugalmasság, önállóság

Előnyt jelent:

2 év szakmai gyakorlat, alkatrészismeret, C, D, E kategóriás jogosítvány, nehézgépkezelői tanfolyami végzettség, autóbuszok javításában, műszaki mentésében szerzett tapasztalat